چرا آگهی در ژئومپیا

انجمن ژئومپیا یک پورتال بین المللی در زمینه علوم مهندسی و مسایل فنی و تخصصی علوم زمین و به خصصوص در زمینه صنعت ساختمان میباشد که با فراهم کردن امکانات متعدد در محیطی سالم و تخصصی سعی در ارائه خدمات به دست اندرکاران این حرفه نموده است. بدیهی است که بازدید کنندگان این سایت منحصرا دانشجویان، دانش پژوهان، اساتید، اقشار مهندسی و اصناف مرتبط با صنعت ساختمان و سازندگان و دست اندرکاران و علاقمندان به علوم و صنایع عمرانی هستند، بنابراین تبلیغات در ژئومپیا هزینه نیست بلکه فرصتی برای سرمایه گزاری افراد هوشمند شاغل در این حرفه ها میباشد. در جهت حفظ ساختار گرافیکی انجمن فقط یک جایگاه برای آگهی در این پورتال تعبیه شده است که مشخصات و تعرفه آن در ادامه مطالب درج شده است.
کلیه عواید حاصل از آگهی ها در راستای پوشش هزینه های این پورتال و همچنین کمک به بخش نشریه این انجمن صرف میشود.تعرفه تبلیغات در انجمن ژئومپیا
تعداد کل آگهی های انجمن ژئومپیا 20 آیتم میباشد که همگی آنها به ابعاد 468x60 پیکسل و فقط در یک جایگاه در بالای سایت و زیر هدر انجمن قرار دارند. کلیه آگهی ها به ترتیب الویت سفارش به صورت گردشی نمایش داده میشوند. هر آگهی در روز بیش از 1000 بار، و هر بار به مدت 10 ثانیه نمایش داده میشود. آمار تعداد کلیک های آگهی هایی که دارای لینک مستقیم هستند، پس از پایان دوره آگهی به سفارش دهنده ارائه می شود.

سفارش های بیش از ١ ماه شامل تخفیف میشود:

کلاس مدت زمان نمایش آگهی تعرفه آگهی محل نمایش بنر
A ١ ماه 48,000 تومان بالای تمام صفحات سایت
B ٣ ماه 126,000 تومان بالای تمام صفحات سایت
C ٦ ماه 216,000 تومان بالای تمام صفحات سایت
D یک سال 360,000 تومان بالای تمام صفحات سایت

نحوه پرداخت
پس از انتخاب کلاس آگهی، مبلغ تعرفه آگهی را  به حساب زیر واریز کرده و مشخصات پرداختی را از طریق آدرس ایمیل زیر به اطلاع ما برسانید:

تماس باما

رفع مسوولیت:
سایت ژئومپیا هیچگونه مسوولیتی نسبت به مفاد آگهی ها ندارد، و بدیهی است که تایید کننده ی خدمات صاحبان شرکتها و سایتهای آگهی دهنده نیست.

اطلاعت تکمیلی و تماس باما:
برای اطلاع از مشخصات بنر ها، قوانین و شرایط جذب آگهی و نحوه سفارش بر روی لینک زیر کلیک کنید.