سیاست حفظ حریم خصوصی

به طور کلی حق شخص بر حریم خصوصی را می‌توان به عنوان فضای خصوصی فردی درک کرد که در داخل آن، فرد دارای کنترل مطلق بوده و دسترسی دیگران به آن فقط با اجازه فرد مورد بحث میسر باشد. سیت ژئومپیا به اطلاعات شخصى کلیه بازدیدکنندگان و اعضایی که از امکانات آن استفاده می نمایند احترام گذاشته و خود را موظف به حفظ و حراست از آن می داند، در صورتی که لازم باشد تا این اطلاعات در اختیار شخصیت حقیقی یا حقوقی ای قرار گیرد مطمئناٌ قبلا کسب تکلیف خواهد شد.انجمن ژئومپیا و کوکیها (Cookies):
به محض اولین مشاهده ژئومپیا توسط شما ، یک کوکی بر روی کامپیوتر شما تشکیل می گردد. اما کوکی چیست ؟ کوکی فایل متنی کوچکی است که ، حاوی یک سری کاراکتر رمزنگاری شده می باشد که به درخواست یک وب سایت و توسط مرورگر شما بر روی کامپیوترتان ایجاد می گردد و این امکان را فراهم می آورد تا سایت ( این فایل فقط برای همان وب سایت قابل استفاده می باشد ) ، شما را به عنوان یک کاربر منحصر به فرد شناسایی نموده و سرویسهای ویژه ای را در اختیار شما قرار دهد. پرتال اطلاع رسانی اخبار فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران از کوکی براى بهبود کیفیت سرویسهاى خود استفاده می نماید. این بدان معناست که GeoMapia می فهمد که چه کاربرانى ، در چه زمان یا مکانى و به چه صورت از سرویس های این پایگاه استفاده نموده تا از این اطلاعات در راستای بهبود سرویس های خود استفاده نماید. با استفاده بیشتر شما از سایت و سرویسهاى جانبی آن ، قطعاً از اطلاعاتى که جمع آورى می گردد احساس رضایت خواهید نمود. بیشتر مرورگرها به طور استاندارد براى درج کوکی بر روی کامپیوتر شما تنظیم شده اند اما در صورت عدم تمایل به تشکیل کوکی بر روی کامپیوتر شخصی تان می توانید مرورگرتان را طورى تنظیم نمایید که مانع از ایجاد کوکی بر روی سیستم تان شود. البته در نظر داشته باشید که با اینکار بخشی از کارایی وب سایتهای اینترنتی مانند گوگل ، یاهو و ژئومپیا را تحت الشعاع قرار خواهید داد.

ما چه اطلاعاتى را جمع آورى می نماییم ؟
سایت ژئومپیا ، اطلاعاتی از قبیل نام ، آدرس ایمیل، تاریخ و زمان بازدید شما از سایت ، نوع مرورگر ، آدرس IP و اطلاعاتى از این دست را که جهت بهبود خدمات سایت مورد نیاز است، جمع آورى می نماید. براى مثال، با ثبت نوع مرورگر تان ، پرتال ژئومپیا می تواند ساختار گرافیکی و اسکریپت های متناسب با مرورگر شما را اجرا نماید.

این پایگاه چه اطلاعاتی را در اختیار تبلیغ دهندگان از وب سایت قرار خواهد داد ؟
سایت ژئومپیا ، صرفا اطلاعاتی را در اختیار آگهى دهندگان قرار می دهد که شخصى نبوده و به عنوان نمونه ، تعداد بازدیدکننده سایت در یک روز و یا اینکه چه موضوعاتی بیشتر مورد توجه کابران می باشد را در اختیار ایشان قرار می دهد.

تایید صحت و سقم تبلیغات ارائه شده در سایت:
سایت ژئومپیا انواع مختلفی از باکس های تبلیغی را به کاربران ارائه می نماید. این پایگاه ، هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت و سقم این تبلیغات و سنجش میزان اعتبار ایشان بر عهده نداشته و حصول اطمینان از صحت تبلیغات ارائه شده به عهده خود افراد می باشد.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی:
ممکن است در هر زمان ، متناسب با تغییرات سایت ، سیاست حفظ حریم خصوصی - Privacy Policy - به روزرسانی گردد ، بنابر این توصیه می شود تا گهگاه متن مربوطه را بررسی و مطالعه نمایید.

نشانی صندوق پستی الکترونیکی:
از طریق آدرس ایمیل زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید.

تماس باما