پروژه‌های ژئومپیا

ژئومپیا به صورت پیوسته پروژه‌هایی را در جهت ارتقا سطح کیفیت خدمات و بالا بردن سطح علمی و شرایط فعالیت کاربران خود در دست انجام دارد، فهرست برخی از پروژه هایی که هنوز به بهره برداری نرسیده اند به شرح زیر است:

آخرین پروژه‌های ما

نشریه
نشریه ژئومپیا
سایت ژئومپیا در راستای اجرای اهداف بلند مدت خود، نشریه ژئومپیا را در تابستان ١٣٩٠ راه اندازی میکند. نشریه ژئومپیا در یک کلام علمی، فرهنگی، آموزشی میباشد. در نشریه ژئومپیا مسایل فنی و تخصصی علوم زمین و به خصصوص اقشار مهندسی و اصناف مرتبط با صنعت ساختمان و سازندگان در کانون توجه قرار دارند. با توجه به پیشرفت های لحظه ای در تکنولوژی و ابزار و مصالح صنعت ساختمان و نیاز به جهشی همگون با سایر ملل پیشرفته و نیاز به اطلاع رسانی در خصوص اخبار دستاوردهای نوین و همچنین آموزش و بستر سازی کاربردی کردن آنها، ما را بر این داشت تا حرکتی فرهنگی را با نشریه ژئومپیا آغاز کنیم. سعی ما بر این است که با جذب اسپانسر های بزرگ و جذب کمترین حجم آگهی، بتوانیم با حداکثر قدرت بر روی اطلاع رسانی اخبار علمی و مطالب آموزشی کاربردی متمرکز شویم. این نشریه از کلیه علاقمندان با حضور جدی در این نشریه علمی - فرهنگی - آموزشی دعوت به همکاری حرفه ای مینماید.
FileHosting Plus
FileHosting Plus
FileHosting اسکریپت ای است که از طریق آن کاربران میتوانند فایلهای متنوع را از سایت های میزبان دانلود و آپلود فایل، بر روی حساب کاربری خود در سرورهای پرقدرت ما با سرعتی بسیار بالا انتقال داده و لینک مستقیم دانلود فایلها را با خاصیت Resume تهیه کنند. همچنین امکان تهیه میرور های متنوع بر روی سایر میزبانهای معروف را در اختیار کاربر قرار میدهد. این سرویس تحت عنوان FileHosting با دو پلان معمولی و Plus برای کاربران عمومی و Premium ژئومپیا در حال راه اندازی است.