خدمات عمومی

بانک مقالات علمی ژئومپیا

بانک مقالات علمی ژئومپیا

بانک مقالات علمی ژئومپیا دایره المعارف تخصصی [فارسی] برای کلیه رشته های علوم، خصوصا مباحث پیرامون شاخه های علوم زمین، شامل علوم پایه و مهندسی است که هدف از راه اندازی آن، ایجاد بستری مناسب و مجتمع از نتایج تحقیقها و مطالعات محققان و دانشمندان و دانشجویان و دانش پژوهان مراکز دانشگاهی و بخشهای خصوصی و اقشار متخصصین فعال ایرانی است. ما همچنان در حال طراحی و افزودن بخشهای جدید به این پایگاه هستیم تا بتوانیم به معنای تمام کلمه آن را تبدیل به مرجعی برای دایره المعارف تخصصی مقالات علمی پیرامون شاخه های علوم زمین کنیم.

خدمات ویژه

PicHost

PicHost
آپلود سنترها و هاستینگ های عکس و یا فایل معمولا فایلهای کاربران خود را پس از مدتی پاک کرده و یا بدلایلی قادر به ادامه خدمات خود نیستند. این عدم ثبات در تداوم خدمات معمولا باعث پاک شدن تصاویر و یا فایلهای مهمی میشوند که کاربران در انجمن برای استفاده سایرین آپلود کرده اند. ما پیک هاست را برای رفع این مشکل طراحی و راه اندازی کرده ایم. پیک هاست در واقع محلی برای آپلود و دانلود تصاویر و فایلهای مرتبط با تاپیک های انجمن ژئومپیا میباشد؛ کلیه فایلها و تصاویر آپلود شده در PicHost مطلقا جهت استفاده اعضای انجمن ژئومپیا تدارک دیده شده و لینکهای PicHost در سایر سایتها قابل استفاده نیست.

VIP Section

بخش ویژه (VIP)
انجمن ™Geomapia با اعتقاد بر اهداف از پیش تعین شده مبتنی بر ایجاد رقابت، ارتقا سطح کیفی و همچنین حفظ اطلاعات ویژه، منافع و امنیت انجمن، دسترسی به بخشهایی از سایت را فقط در اختیار کاربران خاص خواهد گذاشت. در همین راستا اقدام به ایجاد بخشی تحث عنوان بخش ویژه (.V.I.P) نموده ایم.